ATŠAUKIAMI ORO PAGALVIŲ IŠSKLEIDIMO ĮTAISAI

ATŠAUKIAMI ORO PAGALVIŲ IŠSKLEIDIMO ĮTAISAI

Oro pagalvių išskleidimo įtaisų atšaukimas visame pasaulyje paveikė kai kuriuos automobilių gamintojus ir yra susijęs su labai didele rizika saugumui. Prašome perskaityti toliau pateiktą informaciją ir patikrinti, ar jūsų transporto priemonei taikomas šis atšaukimas.

Nedelsdami imkitės veiksmų

Pavojus jums ir jūsų keleiviams

Susidūrimo atveju, kai išsiskleidžia oro pagalvės, išskleidimo įtaisas gali suveikti taip, kad pagalvės viduje susidarys per didelis slėgis. Dėl to gali pratrūkti metalinis išskleidimo įtaiso korpusas ir per oro pagalvę į transporto priemonę gali patekti metalinių skeveldrų. Tai gali tapti sunkių sužalojimų ar mirties priežastimi.

Ką turėtumėte daryti toliau

Patikrinkite, ar jūsų transporto priemonei taikomas šis atšaukimas. Jei taikomas, skubiai kreipkitės į norimą „Honda“ pardavėją dėl būtinų komponentų pakeitimo nemokamai.

Ką darys „Honda“

Pristačius transporto priemonę pardavėjui, oro pagalvės modulyje bus sumontuotas modifikuotas išskleidimo įtaisas. Darbai truks apie 1 valandą ir bus atlikti nemokamai.

Mūsų įsipareigojimas jums

Mes artimai bendradarbiaujame su atitinkamomis institucijomis, kad visiems savininkams praneštume apie transporto priemones, kurioms taikomas šis atšaukimas, ir taip darysime ateityje. Pranešimo laiške nurodyta, kokius veiksmus turi atlikti savininkas, tačiau, jei turite klausimų, kreipkitės į vietos „Honda“ pardavėją.

Keičiamos dalys ir galimybė

Toliau artimai bendradarbiausime su tiekėjais ir pardavėjų tinklu, kad jūsų transporto priemonės remontui užtikrintume reikalingų dalių tiekimą.

 

TIKRINTI MANO TRANSPORTO PRIEMONĘ