„HONDA“ HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA – „E:HEV“

Nereikia prijungti prie tinklo

„CR-V“ yra savaime įsikraunantis hibridas, todėl jo įkrauti iš tinklo ar planuoti keliones su įkrovimo stotelėmis nereikia – važiuojant jis pats gamina energiją.

Žemas taršos lygis

Pažangi hibridinė technologija užtikrina ne tik mažesnį į aplinką patenkančių teršalų kiekį, bet ir mažesnes eksploatacines išlaidas, nes taupo degalus.

Sklandžiai perjungiami važiavimo režimai

Išmanieji „CR-V“ važiavimo režimai kelionės metu persijungia automatiškai, todėl įvairiomis važiavimo sąlygomis užtikrinamas maksimalus našumas.

Degalų ekonomija

„CR-V“ hibridas – ekonomiškas visureigis. Pavyzdžiui, mūsų „Elegance“ komplektacijos modelis su pilnu baku gali įveikti iki 859 km atstumą.

STILIUS IR DINAMIKA

Susipažinkite su sportišku visureigiu „Honda CR-V Black Edition“, kuris ne tik suteikia jaudinančių vairavimo potyrių, bet ir traukia aplinkinių dėmesį, kad ir kur važiuotumėte. „Black Edition“ modeliams siūlomas „Crystal Black Pearl“ ir "Platinum White Pearl" kėbulo spalvos variantas.
Honda CR V Hybrid Interior
Dark Definition

IŠMANIEJI VAŽIAVIMO REŽIMAI

Elektrinis režimas

Elektrinis režimas

Elektrinis režimas užtikrina greitą ir sklandžią reakciją automobiliui pajudėjus iš vietos – elektrinis variklis veikia naudodamas akumuliatoriuje sukauptą energiją.

Hibridinis režimas

Hibridinis režimas

Hibridinis režimas naudojamas kasdienėms kelionėms ir užtikrina įspūdingą pagreitėjimą. Jam veikiant, automobilis varomas elektra ir benzinu.

Vidaus degimo variklio režimas

Vidaus degimo variklio režimas

Veikiant šiam režimui, automobilis varomas benzininio variklio didesniam greičiui palaikyti važiuojant greitkeliu.

Stabdymas

Stabdymas

Veikiant regeneracinio stabdymo sistemai, naudojama stabdymo metu elektrinio variklio generuojama energija akumuliatoriui įkrauti.

360 VAIZDAS

Tamsos apibrėžimas

Juodos spalvos chromuota apdaila ir puošybiniai elementai išryškina dinamišką „CR-V Black Edition“ siluetą.

Visa juoda apdaila

Juodos spalvos medienos rašto imitacijos durelių ir konsolės apdaila papildo kitas tamsias salono detales – „Piano Black“ durelių rankenėlių, pavarų perjungimo svirtelės ir vairo apdailą.

Dark Definition
All Black

Tamsūs stilingi akcentai

Dar tamsesnį automobilio charakterį sukuria sportiški juodi 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir juodi dažyti veidrodėliai.

Prabangi oda

„CR-V Sport Line“ komplektuojamas su dailiai apsiūtomis „Black Edition“ odinėmis sėdynėmis, darniai įsikomponuojančiomis erdviame „Sport Line“ salone su tamsiomis stilingomis detalėmis.

Dark Art
Luxurious Leather

Ryšio galimybės

Dar niekada nebuvo taip lengva palaikyti ryšį su pasauliu: mūsų informacinė ir pramoginė sistema su 7 colių spalvotu jutikliniu ekranu leidžia lengvai naudotis visomis reikiamomis funkcijomis.

SUSIPAŽINKITE

Komfortas

„CR-V“ yra itin erdvus automobilis. Atvirą, erdvią, jaukią ir komfortišką salono aplinką papildo praktiškas ir patogus didelės talpos krovinių skyrius.

SUSIPAŽINKITE

Kokybė ir dizainas

„CR-V“ erdvus salonas ir išskirtinis sportinis dizainas leidžia tiek jums, tiek jūsų keleiviams visuomet mėgautis maloniomis kelionėmis.

SUSIPAŽINKITE

„Honda“ hibrido našumas

„Honda CR-V“ su „e:HEV“ galios agregatu užtikrina mažas degalų sąnaudas, žemą išskiriamo anglies dvideginio kiekį ir greitą reakciją.

SUSIPAŽINKITE
ATSISĖDUS UŽ HIBRIDO VAIRO

ATSISĖDUS UŽ HIBRIDO VAIRO

Dar vienas reikšmingas „Honda CR-V“ laimėjimas. 

„Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema lemia ne tik įkvepiančias važiavimo savybes, bet ir išskirtinį efektyvumą. Penktosios kartos „CR-V“ su visiškai nauja važiuokle ir aerodinamiškomis linijomis – tikras vairuotojo visureigis. Įlipus į saloną, pasitinka prabangi, rafinuota aplinka su pažangiausiomis pagalbinėmis vairuotojo technologijomis ir informacine bei pramogine sistema. Tai puikiai papildo kitus gerai žinomus „CR-V“ privalumus, tokius kaip komfortas, erdvumas ir universalumas.

DAUGIAU APIE HIBRIDUS
1
3
Hibridinis „Honda CR-V“ modelis

Hibridinis „Honda CR-V“ modelis

Pagal Atkinsono degimo ciklą dirbantis 2,0 l benzininis variklis veikia kartu su dviem elektriniais varikliais (vienas yra varomasis, o kitas atlieka generatoriaus funkciją). Jų veikimą kontroliuoja „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema, siūlanti tris važiavimo režimus: hibridinį, benzininio variklio ir elektrinį. Galima rinktis dviem arba keturiais ratais varomą versiją.

SALONO APLINKA

SALONO APLINKA

Atvėrę dureles, pateksite į tikrą prabangos pasaulį. Netrukus įsitikinsite, kokia erdvi ir komfortiška salono aplinka. Tai išskirtinis „CR-V“ privalumas. Jūs trokšite tik vieno – greičiau leistis į kelią ir mėgautis vairavimo malonumais.

Ranka pasiekiama

Ranka pasiekiama

Naudodamiesi vairuotojo informacijos sąsaja ant vairo įrengtu valdikliu arba balso komandomis, galite pasirinkti įvairias funkcijas, tarp jų SMS žinučių ir el. laiškų rodymą, garso sistemos informaciją, telefono adresatų duomenis ir net informaciją apie automobilio techninę priežiūrą.

CHARAKTERINGOS LINIJOS

CHARAKTERINGOS LINIJOS

Hibridas dar niekuomet nebuvo toks patrauklus savo važiavimo savybėmis ir išvaizda. Penktosios kartos „Honda CR-V“ būdinga išskirtinė forma: elegantišku paprastumu pasižymintis dizainas yra ir stilingas, ir funkcionalus. Šie dizaino sprendimai padeda kontroliuoti oro srautą kėbulo apačioje, užtikrindami geresnę degalų ekonomiją, mažesnį oro pasipriešinimą ir žemesnį triukšmo lygį. Minėtinas ne tik funkcionalumas, bet ir bendras efektingas vaizdas: „Honda CR-V Hybrid“ išsiskiria visur, kur bevažiuotų.

Bekontakčiu būdu atidaromos bagažinės durelės

Bekontakčiu būdu atidaromos bagažinės durelės

Elektra valdomas bagažinės dureles galima nustatyti taip, kad jos atsidarytų iki norimo aukščio. Tai ypač aktualu, kai jas reikia greitai atidaryti automobilių stovėjimo aikštelėje arba garaže su žemomis lubomis. Be to, toks atidarymo būdas labai praverčia, kai užimtos rankos. Tereikia mostelėti koja po galiniu bamperiu – subtilu ir paprasta.

DERAMA IŠVAIZDA

Tegul jūsų „CR-V Hybrid“ išsiskiria gatvėje – suteikite jam individualų braižą. Šviesi ir ryški arba tamsi ir rafinuota, gryna arba metalo blizgesio – išsirinkite spalvą, kuri nepaliktų abejingų. Išsirinkite savo naujojo „CR-V Hybrid“ išorės spalvą.
Platinum White Pearl

Platinum White Pearl

Cosmic Blue Metallic

Cosmic Blue Metallic

Rallye Red

Rallye Red

Premium Crystal Red Metallic

Premium Crystal Red Metallic

Modern Steel Metallic

Modern Steel Metallic

Premium Agate Brown

Premium Agate Brown

Lunar Silver Metallic

Lunar Silver Metallic

Crystal Black Pearl

Crystal Black Pearl

APŽIŪRĖKITE „HONDA CR-V HYBRID“ IŠ VISŲ PUSIŲ

Šis išraiškingas ir sportiškas visureigis pasirengęs kelionėms iš vidaus ir iš išorės, kad ir kokiu rakursu žiūrėtum.
Vaizdas iš šono

Vaizdas iš šono

Tvirtos ratų arkos, trumpa sportinė galinė iškyša ir lengvojo lydinio ratlankiai sukuria ryškų „CR-V“ charakterį.

Vaizdas iš priekio

Vaizdas iš priekio

Aktyvioji oro pasipriešinimą mažinanti radiatoriaus grotelių valdymo sistema pagerina aerodinamiką ir sumažina bendrą triukšmo lygį, užtikrindama komfortiškesnę „CR-V Hybrid“ salono aplinką.

Vaizdas iš galo

Vaizdas iš galo

Aptakas ant bagažinės durelių mažina oro srautų turbulenciją ir oro pasipriešinimą. Todėl jūsų neerzins dundėjimo garsas, kartais siejamas su visureigiais.

Platesnis vaizdas

Platesnis vaizdas

Per visą salono plotį driekiasi minkštos tekstūros apdaila su dailiomis siūlėmis. Elegancija ir komfortas yra vizitinė „CR-V Hybrid“ kortelė.

Daugiau vietos

Daugiau vietos

Vienu judesiu visiškai nulenkiamos antrosios eilės sėdynės leidžia greitai ir lengvai padidinti bagažinės erdvę iki 1600 litrų (tai maksimali talpa). Nustebsite, kiek visko daug galima sutalpinti į „CR-V Hybrid“.

PALAIKYKITE RYŠĮ

Naudodamiesi informacine ir pramogine sistema „Honda CONNECT“, galite klausytis mėgstamos muzikos ir palaikyti ryšį su savo draugais. „Bluetooth®“ sąsaja arba USB jungtis leidžia naudotis išmaniajame telefone esančia informacija ir grojaraščiais. Per „Apple CarPlay®“ ar „Android Auto™“ galima stebėti telefono sąsają 7 colių jutikliniame ekrane ir naudotis skambinimo bei žinučių siuntimo ir skaitymo funkcijomis.

Daugiau ryšio galimybių

Gamykloje įrengtas AHA™ garso grotuvas su interneto prieiga taip pat leidžia prisijungti prie mėgstamų muzikos radijo stočių, tinklalaidžių ir naujienų tarnybų.

Cr V Hybrid 19

Jutikliniame 7 colių ekrane galite lengvai valdyti visas funkcijas, padedančias palaikyti ryšį su pasauliu.

Cr V Hybrid 21

Aiškiai matomas piktogramas galima pasirinkti vos į jas dirstelėjus.

Cr V Hybrid 20

Naudodamiesi palydovine navigacijos sistema, niekuomet neprarasite orientacijos.

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

Sėskitės už „Honda“ automobilio vairo ir išbandykite jį.

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ
ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

Sužinokite visus faktus apie savo naująjį CR-V Hybrid ir jo duomenis.

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ
APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

Mes parodysime ir papasakosime viską, ką norėsite sužinoti.

ATSTOVYBĖS