Bandomasis važiavimas Topbanner Feel Different Banner

Pajuskite skirtumą

Suteikite savo naujajam „Honda CR-V“ su „e: HEV“ hibridine pavara individualų braižą. Pasirinkę priedų paketą ar pritaikę kelis atskirus elementus, jūs galėsite ne tik matyti, bet ir pajusti skirtumą.

Aksesuarų paketai

Dar stilingesnis ir geriau apsaugotas „Honda CR-V“. Išsirinkite tinkamiausią paketą ir pajuskite skirtumą.
„Black Edition Plus“ paketas

„Black Edition Plus“ paketas

Šio paketo elementai padės sukurti dar stilingesnę jūsų „CR-V Black Edition“ išvaizdą. Paketą sudaro juodos šoninės pakojos, „Crystal Black“ spalvos bagažinės durelių aptakas, durelių slenksčių apdailos plokštelės su juodu CR-V logotipu, „Elegance“ grindų kilimėliai su „Black Edition“ logotipu ir bagažinės kilimėlis su tuo pačiu logotipu.

„Aero“ paketas

„Aero“ paketas

Rafinuoti kėbulo spalvos priedai sukuria dar subtilesnį ir dinamiškesnį automobilio charakterį. Į paketą įtrauktas priekinis ir galinis aerodinaminiai bamperiai, šoninės pakojos ir galinių durelių aptakas.

„Style“ paketas

„Style“ paketas

Šis patrauklių kėbulo spalvos priedų paketas pagyvins automobilio stilių apatinėje kėbulo dalyje. Paketą sudaro kėbulo spalvos apdailos elementai priekinės dalies, galinės dalies bei kėbulo šonų apačioje.

„Premium“ paketas

„Premium“ paketas

Šį paketą sudaro specialiai CR-V sukurti praktiški ir stilingi priedai. Į jį įtrauktos šoninės apdailos juostos, durelių slenksčių apdailos plokštelės, „Elegance“ grindų kilimėliai ir priekiniai bei galiniai purvasaugiai.

„Cargo“ paketas

„Cargo“ paketas

Jei dažnai gabenatės bagažą ar specialią įrangą, šis paketas padės tinkamai sukrauti ir pritvirtinti daiktus. Paketą sudaro prabangi daiktų išdėstymo bagažinėje sistema, apsauginis bamperio gaubtas ir bagažinės durelių slenksčio apdaila.

„Illumination“ paketas

„Illumination“ paketas

Šį patrauklų paketą sudarantys apšvietimo sprendimai padės sukurti jaukią automobilio salono aplinką. Paketą sudaro kojų zonos priekyje apšvietimas ir šviečiančios durelių slenksčių apdailos plokštelės.

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

Sėskitės už „Honda“ automobilio vairo ir išbandykite jį.

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ
ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

Sužinokite visus faktus apie savo naująjį CR-V Hybrid ir jo duomenis.

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ
APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

Mes parodysime ir papasakosime viską, ką norėsite sužinoti.

ATSTOVYBĖS