Topbanner 16

SIEKIANT TOBULUMO

Naujajame „CR-V Hybrid“ įkūnyta 20 metų „Honda“ patirtis kuriant ir tobulinant hibridus.
TIESIOGINIS RYŠYS

TIESIOGINIS RYŠYS

„CR-V Hybrid“ parenka optimalų režimą, kad visuomet būtų užtikrinta greita reakcija ir efektyvus važiavimas. Jame montuojamas Atkinsono tipo 2,0 l benzininis variklis ir du elektriniai varikliai (vienas varomasis, kitas kaip generatorius), kurie įgalina tris važiavimo režimus – benzininio variklio, elektrinį ir hibridinį. „CR-V“ neturi standartinės transmisijos – jam būdingas vienas fiksuotas perdavimo skaičius, užtikrinantis sklandų galios srauto perdavimą ir suteikiantis vairuotojui daugiau pasitikėjimo. Tai hibridas, kurį galite pajusti.

SAVARANKIŠKAS MĄSTYMAS

SAVARANKIŠKAS MĄSTYMAS

Išmanioji „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema užtikrina išskirtinę dinamiką ir efektyvumą. Dėl įrengtos i-MMD sistemos automobilis visuomet važiuoja naudodamas energiją pačiu efektyviausiu būdu. Tai reiškia, jog „CR-V Hybrid“ iš vieno į kitą sklandžiai perjungia tris režimus – elektrinį, hibridinį ir benzininio variklio. Kai įsijungia elektrinis važiavimo režimas, pasigirsta įspėjamasis garso signalas – automobilis ypač tyliai rieda. Tam tikromis sąlygomis rankiniu būdu galite pailginti važiavimo elektriniu režimu trukmę – tereikia spustelėti EV režimo mygtuką ant prietaisų skydelio. Sportinis režimas suteiks dar daugiau emocijų, leisdamas mėgautis dinamiškesniu vairavimu.

Cr V Hybrid Tech 4

Pagal Atkinsono degimo ciklą dirbantis 2,0 l benzininis variklis veikia kartu su dviem elektriniais varikliais (vienas yra varomasis, o kitas atlieka generatoriaus funkciją). Jų veikimą kontroliuoja „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema.

TRIJŲ REŽIMŲ EFEKTYVUMAS

„CR-V“ sklandžiai įjungia reikiamą važiavimo režimą.
„CR-V“ važiavimas elektriniu režimu

„CR-V“ važiavimas elektriniu režimu

Veikiant šiam režimui, automobilis sklandžiai ir tyliai varomas vien elektra, pavyzdžiui, kai reikia momentinės reakcijos pajudant sankryžoje.

„CR-V“ važiavimas hibridiniu režimu

„CR-V“ važiavimas hibridiniu režimu

Važiuojant hibridiniu režimu, benzininis ir elektrinis varikliai veikia kartu optimaliai galiai ir ekonomijai užtikrinti, pavyzdžiui, didinant greitį kelyje.

„CR-V“ važiavimas benzininio variklio režimu

„CR-V“ važiavimas benzininio variklio režimu

Šis režimas naudojamas važiuojant pastoviu dideliu greičiu – tokiais atvejais automobilis varomas benzininio variklio.

LENGVAS VALDYMAS

LENGVAS VALDYMAS

Mėgaukitės vairavimo malonumais, leisdami „Honda CR-V“ parinkti dinamiškiausią ir efektyviausią būdą kelionės tikslui pasiekti.

Dėl įrengtos naujoviškos sistemos benzininis variklis gali kuo dažniau veikti optimalios galios diapazone. Šie privalumai kartu su ECON režimu užtikrina išskirtinę automobilio ekonomiją.

Važiavimo režimas pasirenkamas transmisijos mygtuku ant konsolės.

21

Tam tikrais atvejais „CR-V“ naudoja visus tris variklius, kad būtų pasiektas maksimalus našumas – triguba galia, kartu užtikrinant minimalias degalų sąnaudas.

SAUGUMO STANDARTAS

„Honda SENSING“ – tai modernių sistemų komplektas, skirtas apsaugoti jus ir jūsų keleivius.

Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema

Nustačiusi susidūrimo su transporto priemone ar pėsčiuoju pavojų, ši sistema įspėja apie tai vairuotoją ir sumažina automobilio greitį, kad būtų maksimaliai sušvelnintas smūgis.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema

Kai automobilis ima krypti iš eismo juostos nerodydamas posūkio signalo, sistema įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalais, kad jis atkreiptų į tai dėmesį.

Apsaugos krypstant iš kelio sistema

Kai ant priekinio stiklo įrengta kamera užfiksuoja automobilio nukrypimą iš kelio, sistema, naudodamasi elektriniu vairo stiprintuvu, švelniai pakoreguoja važiavimo kryptį, kad automobilis išliktų savo eismo juostoje. Tam tikromis sąlygomis sistema gali ir stabdyti.

22Rigtig
23

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Ši sistema padeda išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje važiuojant greitkeliu – vairuotojui nereikia atlikti pernelyg daug korekcinių vairo judesių ir įdėti daug pastangų.

Kelio ženklų atpažinimo sistema

Kelio ženklų atpažinimo sistema fiksuoja kelio ženklus ir perduoda šią informaciją ekrane. Vienu metu gali būti rodomi du ženklai.

Išmanusis greičio ribotuvas

Reguliuojamo greičio ribotuvo veikimas sumaniai susietas su kelio ženklų atpažinimo sistema: greičio apribojimas automatiškai nustatomas pagal kelio ženklų atpažinimo sistemos pateiktą informaciją.

Išmanioji adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema

Ši sistema fiksuoja lygiagrečia eismo juosta važiuojančią transporto priemonę, kuri ketina įsirikiuoti priešais jus, ir iš anksto pakoreguoja jūsų automobilio greitį. Ji taip pat padeda palaikyti atstumą tarp jūsų ir priekyje važiuojančio automobilio, kad jums nereikėtų keisti važiavimo greičio.

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

Sėskitės už „Honda“ automobilio vairo ir išbandykite jį.

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ
ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

Sužinokite visus faktus apie savo naująjį CR-V Hybrid ir jo duomenis.

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ
APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

Mes parodysime ir papasakosime viską, ką norėsite sužinoti.

ATSTOVYBĖS