3100X1330 Honda E Hero Not A Prototype Large

NAUJASIS „HONDA e“

TAI NE PROTOTIPAS!

100% ELEKTRINIS

100% ELEKTRINIS

Į ateitį keliaukite su švaria energija. Sportiškas elektromobilis paklūsta akimirksniu! Su judriu ir kompatišku „Honda e“ vairuoti mieste - vienas malonumas!

SUSIPAŽINKITE SU MODELIO SAVYBĖMIS
SUKURTAS JUMS

SUKURTAS JUMS

„Honda e“ meta iššūkį įprastiems automobiliams! Erdvus, lengvas, praktiškas, patogus - bet kartu - nepakartojamas!

PATIRKITE DIZAINĄ

Leisti slapukus

ATEITIES TECHNOLOGIJOS

„Honda e“ rasite tokių technologijų kaip „Honda Parking Pilot“, ar kamerų šoniniuose veidrodėliuose sistemą, kurios labai pravers vairuojant mieste.

ELEKTRINĖ GALIA

"Honda e" galinius ratus varo elektrinis variklis. Didinant ir mažinant greitį automobilyje veikia regeneracinio stabdymo sistema. Automobilį galite valdyti vienu pedalu.

ELEKTROS PRANAŠUMAI

„Honda e“ – pirmasis mūsų "grynakraujis" elektromobilis. Modelyje įdiegta greitos įkrovos sistema. Automobilio elektros baterija aušinama vandeniu, šitaip užtikrinant jos ilgaamžiškumą, bei optimizuojant nuvažiuojamą atstumą esant aukštai ir žemai temperatūrai.

MINIMALISTINIS DIZAINAS

MINIMALISTINIS DIZAINAS

Retro-futuristinis dizainas nepaliks abejingų! Pažangiausios "Honda e" naujovės slypi po minimalistine automobilio išore.

SAVITAS STILIUS

Technologijos dovanoja vairavimo džiaugsmą.

ŽMOGIŠKASIS RYŠYS

„Honda e“ – ypatingas kūrinys, pagrįstas į žmogų orientuota mūsų inžinerijos koncepcija. Sklandus vairuotojo ir automobilio ryšys palaikomas per pažangias išmaniąsias technologijas.
Palaikykite ryšį

Palaikykite ryšį

Likite prisijungę! Honda e pažangūs sprendimai leidžia žengti koja kojon su jūsų gyvenimo būdu ir palaikyti ryšį su pasauliu.

EFEKTINGOS LINIJOS

Tyras dizainas. Minimalizmas ne tik pagražina automobilio išvaizdą, bet ir pagerina jo efektyvumą. Elegantiškos linijos ir išmaniosios technologijos išskiria "Honda e" iš kitų.

TINKAMAS PRIJUNGIMAS

Savo „Honda e“ energijos atsargas papildykite naudodami originalų „Honda“ įkrovimo įrenginį.
1440X810 Honda E Charger
1440X810 Mqdefault(2)

„Honda“ įkrovimo įrenginys užtikrina greitą ir patikimą jūsų „Honda e“ įkrovimą. Be to, nutrūkus elektros tiekimui, jis gali automatiškai atnaujinti įkrovimo procesą. Įkrovimo įrenginyje įrengta identifikavimo sistema, kuri leidžia nustatyti, kas gali naudotis įkrovikliu.