3100X1330 Top

VAŽIUOKITE TAIP, KAIP JUMS PATINKA

Pagyvinkite savo HR-V išvaizdą originaliais „Honda“ aksesuarais. Rinkitės mūsų išorės ir vidaus aksesuarų paketus, sportinio stiliaus lengvojo lydinio ratlankius arba, jei norite šiek tiek išsiskirti, kelis atskirus priedus individualiam braižui suteikti.
RINKITĖS SPORTINĮ STILIŲ

RINKITĖS SPORTINĮ STILIŲ

Į „Sport“ paketą įtraukti kėbulo spalvos ir chromuoti aksesuarai padės sukurti išskirtinį sportinį automobilio įvaizdį. Paketą sudaro priekinis sportinis bamperis, priekinės grotelės, galinė apdaila „Sport“, apdailos elementai kėbulo šonų apačioje ir bagažinės durelių aptako pailginimas. Nuotraukoje pavaizduoti HR1812 lengvojo lydinio ratlankiai (parduodami atskirai).

IŠORĖS AKSESUARŲ PAKETAI

Papildykite savo HR-V išvaizdą stilingais akcentais ir dar geriau jį apsaugokite – rinkitės paketą pagal savo gyvenimo būdą.
„Obscura Black“ paketas

„Obscura Black“ paketas

„Berlina Black“ ir kėbulo spalvos aksesuarai padės sukurti ryškų sportinį HR-V automobilio charakterį. Paketą sudaro priekinės grotelės, apdaila priekinės dalies ir galinės dalies apačioje, rūko žibintų apdaila, išorinių veidrodėlių gaubtų rinkinys ir bagažinės durelių aptako pailginimas. Nuotraukoje pavaizduoti HR1811 lengvojo lydinio ratlankiai. Parduodami atskirai.

„Ilmenite Titanium“ išorės aksesuarų paketas

„Ilmenite Titanium“ išorės aksesuarų paketas

Į „Ilmenite Titanium“ paketą įtraukti aksesuarai padės sustiprinti bendrą prabangų HR-V įvaizdį. Paketą sudaro bagažinės durelių apdaila, rūko žibintų apdaila ir išorinių veidrodėlių gaubtų rinkinys. Nuotraukoje pavaizduoti HR1813 lengvojo lydinio ratlankiai. Parduodami atskirai. Galima derinti su „Ilmenite Titanium“ vidaus aksesuarų paketu.

VIDAUS AKSESUARŲ PAKETAI

Vidaus aksesuarų paketai padės išryškinti energingą „Honda HR-V“ charakterį.
„Ilmenite Titanium“ vidaus aksesuarų paketas

„Ilmenite Titanium“ vidaus aksesuarų paketas

Į „Ilmenite Titanium“ paketą įtraukti aksesuarai padės sustiprinti bendrą prabangų HR-V įvaizdį. Paketą sudaro vairo apdaila, pavarų perjungimo svirtelės apdaila ir durelių jungiklių skydelių rinkinys. Galima derinti su „Ilmenite Titanium“ išorės aksesuarų paketu.

„Cargo“ paketas

„Cargo“ paketas

Jei dažnai gabenatės bagažą ar specialią įrangą, šis paketas padės tinkamai sukrauti ir pritvirtinti daiktus. Paketą sudaro bagažinės dėklas su pertvaromis, bagažinės durelių apšvietimas ir bagažinės durelių slenksčio apdaila.

„Illumination“ paketas

„Illumination“ paketas

Į paketą įtraukti apšvietimo sprendimai padės sukurti jaukią automobilio vidaus aplinką. Paketą sudaro priekinės kojų nišos apšvietimas ir šviečiančios durelių slenksčių apdailos plokštelės.

Daili išvaizda

Papildykite pasirinktus aksesuarus sportinio stiliaus 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais ir išsiskirkite iš kitų.
18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI HR1811

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI HR1811

Su „Gunpowder Black“ apdaila, padengta blizgiu skaidriu laku.

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI HR1812

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI HR1812

Išsiskiria nepriekaištingos kokybės deimantine paviršiaus apdaila, padengta blizgiu skaidriu laku, ir „Gunpowder Black“ spalvos išpjovomis.

ATSKIRI IŠORĖS AKSESUARAI

Rinkitės mūsų siūlomus atskirus aksesuarus ir personalizuokite savo „Honda HR-V“ taip, kaip jums patinka.
Priekinės grotelės

Priekinės grotelės

Pakeiskite visą HR-V priekinės dalies išvaizdą, vietoj standartinių kėbulo spalvos priekinių grotelių panaudodami „Berlina Black“ groteles. Taip pat siūlomas variantas „Style“ modeliams su „Style“ ženkleliu.

Bagažinės durelių aptako pailginimas

Bagažinės durelių aptako pailginimas

Šis originalus „Berlina Black“ spalvos „Honda“ galinių durelių aptako pailginimas neabejotinai patiks mėgstantiems išskirtinį sportinį stilių. Intensyvius „Honda“ bandymus gali atlaikyti tik aukščiausios kokybės aksesuarai. Originalus „Honda“ aptakas specialiai sukurtas standartiniam bagažinės durelių aptakui papildyti.

Šoninės apsauginės juostos

Šoninės apsauginės juostos

Niekas taip neerzina kaip kėbulo įbrėžimai ar įlenkimai. Iš minkštos, smūgiams atsparios medžiagos pagamintos juostos ne tik užtikrina patikimą kėbulo šonų apsaugą, bet ir atlieka estetinę funkciją.

Stogo laikikliai

Stogo laikikliai

Tvirti stogo laikikliai išplečia automobilio krovumo galimybes. Komplektuojami su 4 užraktais. Maksimali apkrova – 40 kg arba ne daugiau nei vienas dviratis.

Stogo skersiniai

Stogo skersiniai

Stogo skersiniai su apsaugos nuo vagystės užraktais atitinka griežčiausius saugos reikalavimus. Maksimali apkrova – 45 kg arba ne daugiau nei du dviračiai.

„Thule“ stogo bagažinė

„Thule“ stogo bagažinė

„Motion M“ tipo, juodos spalvos. Tai „Thule“ pagaminta ir „Honda“ sertifikuota tvirta, vandeniui atspari 410 l talpos stogo bagažinė. Komplektuojama su „Power-Click“ sistema, dėl kurios ją lengva pritvirtinti, ir turi apsaugos nuo vagystės užraktą. Atidaroma iš abiejų pusių. Ji yra 175 cm ilgio, 86 cm pločio ir 46 cm aukščio.

Priekiniai ir galiniai purvasaugiai

Priekiniai ir galiniai purvasaugiai

Šie subtilūs purvasaugiai efektyviai nukreips nuo jūsų automobilio purvą ir atsitrenkiančius akmenukus. Tai nepakeičiama ilgalaikė apsaugos priemonė. Komplektą sudaro keturi purvasaugiai.

ATSKIRI VIDAUS AKSESUARAI

Rinkitės mūsų dailius vidaus aksesuarus ir susikurkite automobilio stilių pagal savo skonį.
Bagažinės durelių slenksčio apdaila

Bagažinės durelių slenksčio apdaila

Tai praktiškas ir stilingas priedas, užtikrinantis bagažinės apsaugą nuo įbrėžimų ir nubrozdinimų. Patraukli šlifuoto nerūdijančio plieno apdaila puikiai priglunda prie bagažinės išorinės dangos.

Durelių slenksčių apdailos plokštelės

Durelių slenksčių apdailos plokštelės

Durelių slenksčių apdailos plokštelės ne tik sukuria individualų automobilio charakterį, bet ir apsaugo slenksčius nuo dėmių ir įbrėžimų. Jos pagamintos iš šlifuoto nerūdijančiojo plieno ir papuoštos stilingu poliruotu HR-V logotipu. Komplektą sudaro priekinės ir galinės plokštelės.

Bagažinės dėklas

Bagažinės dėklas

Šis vandeniui atsparus neslystantis dėklas idealiai pritaikytas prie bagažinės formų. Jis užtikrina patikimą bagažinės apsaugą nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Dėklas turi paaukštintus kraštus ir yra papuoštas HR-V logotipu.

Salono pertvara šunims

Salono pertvara šunims

Ši pertvara atskiria galinę keleivių zoną nuo krovinių skyriaus ir leidžia saugiai gabenti savo keturkojus augintinius. Ji puikiai telpa tarp galinių sėdynių atlošų ir stogo. Tai nepakeičiamas priedas turintiems naminių gyvūnų.

Priekinės kojų nišos apšvietimas

Priekinės kojų nišos apšvietimas

Priekinės kojų nišos apšvietimas įsijungia atrakinus arba atidarius dureles. Jis skleidžia jaukią ir ramią šviesą automobilio salone.

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

UŽSISAKYTI BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ
SUSIRASKITE BROŠIŪRĄ

SUSIRASKITE BROŠIŪRĄ

BROŠIŪRA
APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

ATSTOVYBĖS PAIEŠKA