3100X1330 Maintaining Honda

„HONDA“ AUTOMOBILIO TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Jūsų automobilis pagamintas taip, kad būtų eksploatuojamas ilgai, tačiau mes norime jam suteikti papildomos priežiūros.
Techninė priežiūra ir remontas

Techninė priežiūra ir remontas

Visi mūsų automobiliai sukurti taip, kad būtų patikimi, saugūs ir patvarūs. Vis dėlto, kaip ir kiekvienas automobilis, „Honda“ reikalauja šiek tiek rūpinimosi ir priežiūros. Artimiausioje „Honda“ prekybos atstovybėje mūsų patyrę techniniai darbuotojai, atlikdami jūsų automobilio techninės priežiūros darbus, naudojasi naujausiomis technologijomis – taip padedame apsaugoti jūsų investiciją, sumažinti eksploatacijos išlaidas ir mėgautis važiavimu.

Kodėl svarbu atlikti techninę priežiūrą

Kodėl svarbu atlikti techninę priežiūrą

Pirkdami „Honda“ automobilį jūs investuojate, todėl tam, kad geriausiu būdu galėtumėte naudotis jo kokybe ir patikimumu, kartkartėmis automobiliui prireikia šiek tiek techninės priežiūros. Ją verta atlikti – išlaikę automobilį nepriekaištingos būklės, jūs apsaugosite savo investiciją, padidinsite automobilio vertę, jei sugalvotumėte jį parduoti, ir turėsite puikiai veikiantį automobilį.

Kada atlikti „Honda“ automobilio techninę priežiūrą

Kada atlikti „Honda“ automobilio techninę priežiūrą

Automobilis tiesiog nebūtų „Honda“, jei mes nebūtume pagalvoję apie patikimas technologijas, kurios palengvintų jūsų gyvenimą. Automobilyje įrengta „Honda“ techninės priežiūros priminimo sistema kaip tik tai ir daro – ji jums nurodys, kurią automobilio dalį reikia taisyti ir kad atėjo laikas keliauti pas artimiausią prekybos atstovą.