Rear 34 Front 34 2Cars EXT Sml

HIBRIDAS, DERANTIS PRIE JŪSŲ GYVENIMO BŪDO

HIBRIDINIS GALIOS AGREGATAS „e:HEV“ IŠSKIRTINIS UNIVERSALUMAS „Magic Seats“

HIBRIDAS, KURĮ GALIMA PAJUSTI

Dinamiškas ir modernus „Jazz“ bei aktyviam gyvenimo būdui pritaikytas „Jazz Crosstar“. Laikydamiesi duoto pažado elektrifikuoti savo automobilius, šiuose modeliuose įrengėme hibridinę dviejų variklių sistemą, kad jie žaibiškai reaguotų į komandas ir džiugintų sklandžiu bei efektyviu važiavimu.

„JAZZ“ GROŽIS

Pristatome naujus „Jazz“ modelius, varomus pažangaus „e:HEV“ hibridinio variklio ir akį traukiančius dinamiška modernia išvaizda. Erdvus iš vidaus ir kompaktiškas iš išorės – tai neįtikėtinai sumanus automobilis. Jūsų pasirinkimui siūlome rafinuotą bei stilingą „Jazz“ hečbeką ir naują, aktyviam gyvenimo būdui pritaikytą „Jazz Crosstar“, kuris išsiskiria visureigiams būdingu dizainu ir naujomis kėbulo spalvomis, įskaitant dvispalvius variantus.
1440X810 448X252
1440X810 672

MAŽAS, BET EFEKTINGAS

Naujojo „Jazz“ širdis – nauja hibridinė sistema. Dėl nepertraukiamo galios perdavimo šis automobilis pasižymi greita reakcija, dėl šiuolaikinės tiesioginės pavaros transmisijos ir ištobulinto komfortiško salono jis leidžia mėgautis sklandžiu važiavimu, o dėl įdiegtų naujausių teršalų kiekį ir degalų sąnaudas mažinančių technologijų jis yra ypač efektyvus. Trumpiau tariant, jis siūlo saugias keliones ir optimalų našumą.

PLATUS PASIRINKIMAS

Nors naujieji „Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ yra varomi to paties pažangaus hibridinio galios agregato, tačiau kiekvienas jų turi savo individualų charakterį. Tikrasis jų grožis atsiskleidžia važiuojant. Tai suprasite vos pajudėję iš vietos, nesvarbu, kurį modelį pasirinktumėte – rafinuotą „Jazz“ ar aktyviam gyvenimo būdui pritaikytą „Crosstar“.
„JAZZ CROSSTAR HYBRID“

„JAZZ CROSSTAR HYBRID“

„JAZZ HYBRID“

„JAZZ HYBRID“

MAŽAS, BET EFEKTINGAS

Tai jūsų gerai pažįstamas ir mėgstamas „Jazz“, tik dabar įvilktas į naują elegantišką rūbą. Ryškiu siluetu išsiskiriantis modelis gali būti įvairių spalvų.
Premium Sunlight White Pearl

Premium Sunlight White Pearl

Premium Crystal Red Metallic

Premium Crystal Red Metallic

Midnight Blue Beam Metallic

Midnight Blue Beam Metallic

Shining Gray Metallic

Shining Gray Metallic

Platinum White Pearl

Platinum White Pearl

Crystal Black Pearl

Crystal Black Pearl

VAIRUOKITE IŠMANIAU, KELIAUKITE TOLIAU

„e: HEV“ hibridinė sistema sujungia momentinę elektrinio variklio galią ir efektyvaus benzininio variklio autonomiją. Tai idealus derinys važinėjant miesto gatvėmis ir užmiesčio keliais.
Engine
Electric
Battery

1,5 L „i-MMD“ BENZININIS VARIKLIS

Galia – 109 AG
Sukimo momentas – 253 Nm

DU ELEKTRINIAI VARIKLIAI

LIČIO JONŲ AKUMULIATORIUS

VAŽIAVIMO REŽIMAI

Electric Drive
Hybrid Drive
Engine Drive
Braking

ELEKTRINIS REŽIMAS

Automobilis tyliai ir sklandžiai važiuoja varomas vien elektra.

HIBRIDINIS REŽIMAS

Galią sklandžiai perduoda darniai veikiantys elektrinis ir benzininis varikliai.

VIDAUS DEGIMO VARIKLIO REŽIMAS

Važiuojant pastoviu dideliu greičiu, automobilis varomas tik benzininio variklio.

REGENERACINIS STABDYMAS

„Jazz“ elektros energijos atsargos papildomos stabdymo metu. Todėl jo nereikia įkrauti iš elektros lizdo.

RYŠIO TECHNOLOGIJOS

RYŠIO TECHNOLOGIJOS

Salone puikuojasi naujausios ryšio ir informacinės bei pramoginės technologijos. Nauja „Honda CONNECT“ sistema komplektuojama su devynių colių jutikliniu ekranu, skaitmeniniu radiju (DAB), „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto“. Negana to, „My Honda+“ programėlė jūsų išmaniajame telefone gali siųsti informaciją apie lankytinas vietas į palydovinę navigacijos sistemą ir atlikti nuotolinio valdymo pulto funkciją užrakinant ir atrakinant automobilį (teikiama ne visose rinkose).

NAUJAS SAUGUMO LYGIS

NAUJAS SAUGUMO LYGIS

Į naujųjų „Honda Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ komplektaciją įtrauktas naujos kartos pagalbinių vairuotojo ir saugos sistemų paketas „Honda SENSING“. Šis paketas įdiegtas visose automobilio komplektacijose. Jis apima susidūrimo sušvelninimo stabdant, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės, taip pat nematomų zonų stebėjimo ir kitas jūsų bei jūsų artimųjų saugumą užtikrinančias sistemas.

MALONI APLINKA

MALONI APLINKA

Naujasis „Honda Jazz“ ir iš vidaus, ir iš išorės atrodo šiuolaikiškai.

Nauja perspektyva

Naujuosiuose „Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ automobiliuose atsiveria panoraminis kelio vaizdas – tarsi viską matytumėte plačiaekraniame ekrane. Geresnis matomumas ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo vairuojant, bet ir lemia didesnį saugumo lygį.

Išmanusis prietaisų skydelis

Prietaisų skydelyje galima greitai rasti visą reikiamą informaciją. Vietoj įprastų rodmenų įrengtas paprastas naudoti horizontalus septynių colių TFT ekranas, sukuriantis erdvumo ir aukštos salono kokybės įspūdį.

Komfortiškos sėdynės

Priekinės sėdynės tapo platesnės ir patogesnės – savo nuovargį mažinančiomis savybėmis jos prilygsta limuzinų klasės automobiliuose montuojamoms sėdynėms. Patobulinta juosmens atrama, taip pat palikta dar daugiau vietos kojoms ir taip erdviame salone. Mūsų garsiosios galinės sėdynės „Magic Seats“ leidžia keisti erdvės išdėstymą pagal savo poreikius, kad būtų galima sutalpinti daugiau žmonių ar daugiau bagažo. „Jazz Crosstar“ sėdynių apmušalai yra atsparūs vandeniui, todėl ant jų neliks jokių jūsų aktyvaus gyvenimo pėdsakų.

Aiškus vaizdas

Devynių colių centriniame „Honda CONNECT“ ekrane rodomos dažniausiai naudojamos programėlės, todėl jas galima lengvai ir greitai pasiekti. Patogumo sumetimais programėlės pagal kategorijas žymimos skirtingomis spalvomis.

VISUOMET SAUGESNĖS KELIONĖS

„Honda SENSING“ apima įvairias aktyviosios saugos ir pagalbines vairuotojo technologijas. Tai plačiausias saugos funkcijų komplektas šioje klasėje. „Honda Jazz“ pasirūpins jumis kelyje.
Honda Jazz Adaptive Cruise Control
Honda Jazz Lane Keeping Assist
Honda Jazz Blind Spot Informatio

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Ši išmani „Honda“ technologija leidžia išlaikyti saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės – ji palaiko nustatytą greitį ir prireikus automatiškai jį pakoreguoja.

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Automatiškai švelniai pakoreguoja vairą, kad automobilis išliktų eismo juostos centre.

Nematomų zonų stebėjimo sistema

Padeda vairuotojui saugiai persirikiuoti į kitą eismo juostą automatiškai įspėdama jį garso ir vaizdo signalais apie nematomoje zonoje aptiktą transporto priemonę.

HIBRIDŲ ATEITIS

HIBRIDŲ ATEITIS

Naujieji „Jazz“ hibridai – dar vienas žingsnis į priekį.

Hibridiniai automobiliai padės mums ilgainiui iki nulio sumažinti aplinkos taršą. Šio tikslo siekiame kiekviename naujame modelyje diegdami esminius patobulinimus, plėsdami savo hibridinių automobilių asortimentą ir toliau įgyvendindami savo elektrifikacijos strategiją.

MŪSŲ ELEKTRIFIKACIJOS VIZIJA

MŪSŲ ELEKTRIFIKACIJOS VIZIJA

Keliaukime drauge į ateitį.