Honda Jazz Crossstar Topbanner 3100X1330px

Pereikite prie hibridinio automobilio! Naujasis „Honda Jazz“

Naujasis „Jazz“ – komfortiškas, erdvus ir dinamiškas automobilis. Jis komplektuojamas su pažangiu visiškai hibridiniu „e:HEV“ galios agregatu, todėl visada užtikrina elektrifikuotam automobiliui būdingą našumą ir ekonomiškumą.

„Honda Jazz“ – visiškas hibridas. Jis leidžia mėgautis elektrifikuoto automobilio važiavimo dinamika vos paspaudus akceleratoriaus pedalą.

Pajuskite skirtumą

Pajuskite skirtumą

Niekas neprilygsta „Honda“ hibrido dovanojamiems vairavimo potyriams. Dėl mūsų įkūnytos ilgametės patirties tobulinant hibridinius variklius ir techninių „Honda e:HEV“ sistemos pasiekimų mūsų visiškai hibridiniai automobiliai gali tyliai važiuoti varomi elektra. Naujasis „Jazz“ pasižymi įspūdingomis elektrifikuoto automobilio eksploatacinėmis charakteristikomis ir neįtikėtinais realiais ekonomiškumo rodikliais.

Nereikia įkrauti

Nereikia įkrauti

„Honda e:HEV“ visiški hibridai įsikrauna savaime, naudodami energiją iš vidaus degimo variklio ir susidarančią regeneracinio stabdymo metu. Jų nereikia jungti prie elektros tinklo, todėl jūs galite sutaupyti laiko ir išvengti su tuo susijusių rūpesčių.

Efektyvesnis veikimas

Efektyvesnis veikimas

Su pilnu baku „Jazz“ hibridas gali nuvažiuoti iki 880 km*, o vidutinis jo išskiriamo CO2 kiekis – 102 (g/km)*. Šie išskirtiniai rodikliai pasiekiami be jokių kompromisų komfortui ir važiavimo charakteristikoms.

* „Jazz“ duomenys pagal WLTP

Ramybės jausmas

Ramybės jausmas

„Jazz“ hibrido akumuliatorius tiekia energiją elektriniams varikliams, kurie užtikrina įkvepiančias važiavimo charakteristikas. Be to, mūsų hibridinės sistemos akumuliatoriui taikoma 5 metų / 100 000 km ridos garantija*, suteikianti dar didesnį ramybės jausmą kelyje.

„Honda e:HEV“ hibridinė technologija

Elektrinis režimas

Elektrinis režimas užtikrina spartų pagreitėjimą pajudėjus iš vietos – elektrinis variklis veikia naudodamas akumuliatoriuje sukauptą energiją.

Hibridinis režimas

Hibridinis režimas suderina elektrinių ir benzininio variklių veikimą kasdienio važiavimo sąlygomis, užtikrindamas optimalų našumą ir žaibišką pagreitėjimą.

Benzininio variklio režimas

Didesniam greičiui palaikyti važiuojant greitkeliu naudojamas „Jazz“ vidaus degimo variklis, kuris taip pat padeda įkrauti akumuliatorių.

Regeneracinis stabdymas

Regeneracinio stabdymo metu elektrinio variklio generuojama energija naudojama akumuliatoriui įkrauti.

Jazz Advance Hybrid With A Sporty Twist

Sportinio stiliaus hibridas

Susipažinkite su naujuoju „Jazz Advance Sport“. Jis pasižymi visiems „Jazz“ hibridams būdinga greita reakcija ir sklandžiu bei efektyviu važiavimu, tačiau yra veržlesnio charakterio.

Mažos formos, bet didelės galimybės.

Stilingi lengvojo lydinio ratlankiai

Stilingi lengvojo lydinio ratlankiai

„Jazz“ automobilio siluetą ir stilingą dizainą išryškina 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Lengvojo lydinio ratlankiai taip pat pagerina automobilio dinamiką.

Nuovargį mažinančios sėdynės

Nuovargį mažinančios sėdynės

„Honda Jazz“ komforto kartelę dar aukščiau kilsteli aukščiausios kokybės sėdynių apmušalai, taip pat šildomos ir nuovargį mažinančiomis savybėmis išsiskiriančios priekinės sėdynės, kurios padeda lengviau ištverti ilgas keliones.

„Honda CONNECT“

„Honda CONNECT“

Prijunkite savo išmanųjį telefoną prie „Honda CONNECT“ per „Android AutoTM“ ar „Apple CarPlay“ ir naudokitės savo mėgstamomis programėlėmis bei grojaraščiais 9 colių „Jazz“ ekrane.

Didelė bagažinės talpa

Didelė bagažinės talpa

Bagažinės talpa (su atlenktomis galinėmis sėdynėmis) siekia 304 l ir gali padidėti net iki 1205 l (nulenkus galines sėdynes, pakrovus iki stogo). Maloniai nustebsite, kiek visko telpa „Jazz“ automobilyje.

Panoraminis vaizdas

Panoraminis vaizdas

Panoraminis priekinis „Jazz“ langas užtikrina išskirtinį matomumą. Ploni ir ypač tvirti priekiniai statramsčiai pagerina periferinį matomumą ir leidžia mėgautis labiau įtraukiančia vairavimo patirtimi.

Honda Jazz Kvinde Topbanner 3100X1330px

Saugumo jausmas

„Honda SENSING“ – saugos įrangos paketas jūsų bei jūsų keleivių saugumui užtikrinti. Jį sudarančios išmaniosios saugos sistemos įspėja apie pavojus, kurių galite nepastebėti. Šios pažangios pagalbinės vairuotojo technologijos padeda „Jazz“ nepriekaištingai pasirodyti atliekant NCAP saugumo bandymus ir pelnyti maksimalų penkių žvaigždučių įvertinimą.

Ar esate pasirengę sėsti už hibridinio automobilio vairo? Tuomet pirmyn!