Rear 34 Front 34 2Cars EXT Sml

HIBRIDAS, DERANTIS PRIE JŪSŲ GYVENIMO BŪDO

HIBRIDINIS GALIOS AGREGATAS „e:HEV“ IŠSKIRTINIS UNIVERSALUMAS „Magic Seats“

HIBRIDAS, KURĮ GALIMA PAJUSTI

Dinamiškas ir modernus „Jazz“ bei aktyviam gyvenimo būdui pritaikytas „Jazz Crosstar“. Laikydamiesi duoto pažado elektrifikuoti savo automobilius, šiuose modeliuose įrengėme hibridinę dviejų variklių sistemą, kad jie žaibiškai reaguotų į komandas ir džiugintų sklandžiu bei efektyviu važiavimu.

„JAZZ“ GROŽIS

Pristatome naujus „Jazz“ modelius, varomus pažangaus „e:HEV“ hibridinio variklio ir akį traukiančius dinamiška modernia išvaizda. Erdvus iš vidaus ir kompaktiškas iš išorės – tai neįtikėtinai sumanus automobilis. Jūsų pasirinkimui siūlome rafinuotą bei stilingą „Jazz“ hečbeką ir naują, aktyviam gyvenimo būdui pritaikytą „Jazz Crosstar“, kuris išsiskiria visureigiams būdingu dizainu ir naujomis kėbulo spalvomis, įskaitant dvispalvius variantus.
1440X810 448X252
1440X810 672

NELIELI IZMĒRI, LIELS IESPAIDS

Naujojo „Jazz“ širdis – nauja hibridinė sistema. Dėl nepertraukiamo galios perdavimo šis automobilis pasižymi greita reakcija, dėl šiuolaikinės tiesioginės pavaros transmisijos ir ištobulinto komfortiško salono jis leidžia mėgautis sklandžiu važiavimu, o dėl įdiegtų naujausių teršalų kiekį ir degalų sąnaudas mažinančių technologijų jis yra ypač efektyvus. Trumpiau tariant, jis siūlo saugias keliones ir optimalų našumą.

PLATUS PASIRINKIMAS

Nors naujieji „Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ yra varomi to paties pažangaus hibridinio galios agregato, tačiau kiekvienas jų turi savo individualų charakterį. Tikrasis jų grožis atsiskleidžia važiuojant. Tai suprasite vos pajudėję iš vietos, nesvarbu, kurį modelį pasirinktumėte – rafinuotą „Jazz“ ar aktyviam gyvenimo būdui pritaikytą „Crosstar“.
„JAZZ CROSSTAR HYBRID“

„JAZZ CROSSTAR HYBRID“

„JAZZ HYBRID“

„JAZZ HYBRID“

NELIELI IZMĒRI, LIELS IESPAIDS

Tas ir Jazz, kuru jūs jau pazīstat un mīlat, tagad atjaunināts ar jaunu, elegantu stilu. Izteiksmīgo virsbūvi jūs varat izvēlēties vairākās dažādās krāsās.
Premium Sunlight White Pearl

Premium Sunlight White Pearl

Premium Crystal Red Metallic

Premium Crystal Red Metallic

Midnight Blue Beam Metallic

Midnight Blue Beam Metallic

Shining Gray Metallic

Shining Gray Metallic

Platinum White Pearl

Platinum White Pearl

Crystal Black Pearl

Crystal Black Pearl

BRAUCIET GUDRĀK, BRAUCIET TĀLĀK

e:HEV hibrīda piedziņa apvieno acumirklīgu elektrisko jaudu ar efektīva benzīna dzinēja autonomiju – ideāla kombinācija pilsētai un ārpus tās.
Engine
Electric
Battery

1,5 LITRU i-MMD BENZĪNA DZINĒJS

109 ZS JAUDA
253 NM grieze

DUBULTS ELEKTROMOTORS

LITIJA-JONU AKUMULATORA

VAŽIAVIMO REŽIMAI

Electric Drive
Hybrid Drive
Engine Drive
Braking

ELEKTROPIEDZIŅA

100% brauciens ar vienmērīgu, klusu elektroenerģiju.

HIBRĪDA PIEDZIŅA

Harmoniska elektromotora un benzīna dzinēja sadarbība.

DZINĒJA PIEDZIŅA

Benzīna dzinējs tieši darbina automobili un tiek izmantots ilgstošai braukšanai ar lielu ātrumu.

REĢENERATĪVĀ BREMZĒŠANA

Bremzēšanas laikā Jazz atgūst elektrisko enerģiju. Nav nepieciešama manuāla uzlāde.

RYŠIO TECHNOLOGIJOS

RYŠIO TECHNOLOGIJOS

Salone puikuojasi naujausios ryšio ir informacinės bei pramoginės technologijos. Nauja „Honda CONNECT“ sistema komplektuojama su devynių colių jutikliniu ekranu, skaitmeniniu radiju (DAB), „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto“. Negana to, „My Honda+“ programėlė jūsų išmaniajame telefone gali siųsti informaciją apie lankytinas vietas į palydovinę navigacijos sistemą ir atlikti nuotolinio valdymo pulto funkciją užrakinant ir atrakinant automobilį (teikiama ne visose rinkose).

NAUJAS SAUGUMO LYGIS

NAUJAS SAUGUMO LYGIS

Į naujųjų „Honda Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ komplektaciją įtrauktas naujos kartos pagalbinių vairuotojo ir saugos sistemų paketas „Honda SENSING“. Šis paketas įdiegtas visose automobilio komplektacijose. Jis apima susidūrimo sušvelninimo stabdant, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės, taip pat nematomų zonų stebėjimo ir kitas jūsų bei jūsų artimųjų saugumą užtikrinančias sistemas.

MALONI APLINKA

MALONI APLINKA

Naujasis „Honda Jazz“ ir iš vidaus, ir iš išorės atrodo šiuolaikiškai.

Nauja perspektyva

Naujuosiuose „Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ automobiliuose atsiveria panoraminis kelio vaizdas – tarsi viską matytumėte plačiaekraniame ekrane. Geresnis matomumas ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo vairuojant, bet ir lemia didesnį saugumo lygį.

Išmanusis prietaisų skydelis

Prietaisų skydelyje galima greitai rasti visą reikiamą informaciją. Vietoj įprastų rodmenų įrengtas paprastas naudoti horizontalus septynių colių TFT ekranas, sukuriantis erdvumo ir aukštos salono kokybės įspūdį.

Komfortiškos sėdynės

Priekinės sėdynės tapo platesnės ir patogesnės – savo nuovargį mažinančiomis savybėmis jos prilygsta limuzinų klasės automobiliuose montuojamoms sėdynėms. Patobulinta juosmens atrama, taip pat palikta dar daugiau vietos kojoms ir taip erdviame salone. Mūsų garsiosios galinės sėdynės „Magic Seats“ leidžia keisti erdvės išdėstymą pagal savo poreikius, kad būtų galima sutalpinti daugiau žmonių ar daugiau bagažo. „Jazz Crosstar“ sėdynių apmušalai yra atsparūs vandeniui, todėl ant jų neliks jokių jūsų aktyvaus gyvenimo pėdsakų.

Aiškus vaizdas

Devynių colių centriniame „Honda CONNECT“ ekrane rodomos dažniausiai naudojamos programėlės, todėl jas galima lengvai ir greitai pasiekti. Patogumo sumetimais programėlės pagal kategorijas žymimos skirtingomis spalvomis.

IKVIENS BRAUCIENS IR DROŠĀKS

Honda SENSING ietver aktīvās drošības un vadītāja palīgtehnoloģiju komplektu, kas jūsu rīcībā nodod visplašāko drošības funkciju kombināciju savā klasē. Honda Jazz par jums parūpēsies.
Honda Jazz Adaptive Cruise Control
Honda Jazz Lane Keeping Assist
Honda Jazz Blind Spot Informatio

Adaptīvā kruīza kontrole

Pateicoties šai gudrajai Honda tehnoloģijai, uzturiet drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim ar iestatītu sekošanas intervālu un automātisku ātruma regulēšanu.

Joslas saglabāšanas palīgsistēma

Palieciet joslas centrā, pateicoties nelielām, automātiskām stūres koriģēšanas kustībām.

Informācija par aklajām zonām

Droši mainiet joslu, izmantojot automātiskos skaņas un vizuālus brīdinājumus par transportlīdzekli, kas paslēpies jūsu aklajā zonā.

HIBRIDŲ ATEITIS

HIBRIDŲ ATEITIS

Naujieji „Jazz“ hibridai – dar vienas žingsnis į priekį.

Hibridiniai automobiliai padės mums ilgainiui iki nulio sumažinti aplinkos taršą. Šio tikslo siekiame kiekviename naujame modelyje diegdami esminius patobulinimus, plėsdami savo hibridinių automobilių asortimentą ir toliau įgyvendindami savo elektrifikacijos strategiją.

MŪSŲ ELEKTRIFIKACIJOS VIZIJA

MŪSŲ ELEKTRIFIKACIJOS VIZIJA

Keliaukime drauge į ateitį.