Topbanner Honda Jazz Hybrid Interior

GYVENAMOJI ERDVĖ

Naujasis „Jazz Hybrid“
Naujasis „Jazz“

Naujasis „Jazz“

Naujų „Jazz“ modelių dizainas išsiskiria aiškių ir aptakių formų profiliu, kuris užtikrina puikią aerodinamiką ir atrodo itin stilingai. Kiekviena dizaino detalė išryškina dailią šiuolaikinę „Jazz“ išvaizdą ir unikalų jo charakterį.

Nauja matymo perspektyva

Nauja matymo perspektyva

Naujuosiuose „Jazz“ ir „Jazz Crosstar“ automobiliuose atsiveria panoraminis kelio vaizdas – tarsi viską matytumėte plačiaekraniu režimu. Geresnis matomumas ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo vairuojant, bet ir lemia didesnį saugumo lygį.

Jauskitės kaip namie

Jauskitės kaip namie

Mūsų garsiosios unikalios sėdynės „Magic Seats“ su siūlomais įvairiais konfigūravimo variantais prireikus leidžia pakeisti erdvės išdėstymą pagal savo poreikius ir sutalpinti daugiau bagažo. „Jazz Crosstar“ sėdynių apmušalai yra atsparūs vandeniui, todėl ant jų neliks jokių jūsų aktyvaus gyvenimo pėdsakų.

Platus atidarymas

Platus atidarymas

„Jazz“ automobilyje galima be vargo gabenti didelius daiktus: nulenkus galines „Magic Seats“ sėdynes ir suformavus lygų pagrindą, bagažinės erdvė ženkliai padidėja. Šis sumanus sprendimas užtikrina lankstesnes įvairių formų ir skirtingo dydžio daiktų transportavimo galimybes.

GYVENAMOJI ERDVĖ

GYVENAMOJI ERDVĖ

Erdviame salone yra dar daugiau vietos kojoms, taip pat įrengtos patogios priekinės sėdynės su nuovargį mažinančiomis savybėmis ir juosmens atrama – komforto lygiu „Honda Jazz“ prilygsta limuzinų klasės automobiliams.

1440X810 5 Honda Jazz Crosstar
1440X810 6 Honda Jazz Hybrid Infotainment
1440X810 7 Honda Jazz Hybrid Personal Assistant

Grožis slypi detalėse

„Jazz Crosstar“ – naujas šeimos atstovas. Tai dinamiškas, aktyviam gyvenimo būdui pritaikytas automobilis, išsiskiriantis tvirtu ir sportišku dizainu su charakteringomis grotelėmis, stilingais integruotais bėgeliais ant stogo ir aukštesne prošvaisa, užtikrinančia lengvesnį patekimą į saloną ir geresnį matomumą kelio priekyje.

Technologija su jutikliniu ekranu

Naujieji „Jazz“ modeliai su mūsų naujausia informacine ir pramogine sistema leidžia palaikyti nuolatinį ryšį su pasauliu. Jūsų paslaugoms įrengtas DAB skaitmeninis radijas, siūlantis platų stočių pasirinkimą, taip pat pažįstamas, išmaniuosius telefonus primenantis naujas 9 colių jutiklinis ekranas su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ integracija.

Tereikia ištarti „OK Honda“

Balsu valdomas „Honda“ asmeninis asistentas gali palaikyti su jumis tikrą pokalbį, suprasdamas kontekstą ir pateikdamas jums atitinkamas rekomendacijas. Jis visuomet pasirengęs jums padėti, nesvarbu, ar norėtumėte sužinoti orų prognozę, susirasti mėgstamos muzikos įrašą ar pasirinkti restoraną.

APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

Susitikime!

ATSTOVYBĖS PAIEŠKA