Topbanner Honda Jazz Hybrid Performance Hero Copy

GYVYBINGAS IR PAKLUSNUS

DEGALŲ SĄNAUDOS 3,75–4,0 l/100 km CO2 KIEKIS 102–110 g/km

Tiesiog šokite į vidų, spustelėkite paleidimo mygtuką ir pirmyn!

„Jazz“ siūlo tris važiavimo režimus – elektrinį, hibridinį ir vidaus degimo variklio, kurie sklandžiai perjungiami priklausomai nuo važiavimo sąlygų, užtikrinant maksimalų našumą efektyviausiu būdu.
„e:HEV“ technologija

„e:HEV“ technologija

Mūsų naujosios kartos „e:HEV“ hibridinės sistemos varomi naujieji „Jazz“ modeliai leidžia mėgautis dinamiško elektrifikuoto vairavimo potyriais, pasižymi dideliu našumu, mažomis degalų sąnaudomis ir žemu taršos lygiu. Su šia pažangia technologija naujasis „Jazz“ yra kaip niekad anksčiau prisitaikęs prie šiuolaikinių važiavimo sąlygų.

Elektrinis režimas

Elektrinis režimas

Veikiant elektriniam režimui, automobilis sklandžiai ir tyliai varomas vien elektra. Šis režimas paprastai naudojamas įsibėgėjant iš vietos arba važiuojant mažu greičiu.

Vidaus degimo variklio režimas

Vidaus degimo variklio režimas

Šis režimas naudojamas važiuojant pastoviu dideliu greičiu – tokiais atvejais automobilis efektyviausiai veikia varomas benzininio variklio.

Hibridinis režimas

Hibridinis režimas

Važiuojant hibridiniu režimu, benzininis ir elektrinis varikliai veikia kartu optimaliai galiai ir ekonomijai užtikrinti, pavyzdžiui, didinant greitį kelyje ar atliekant lenkimo manevrą.

DVI RŪŠYS

DVI RŪŠYS

Ta pati hibridinė sistema, tačiau skirtingi charakteriai. Dėl sklandaus ir nepertraukiamo tiesioginės pavaros veikimo kiekviena kelionė teikia tikrą malonumą. Automobilis net imituoja pavaros keitimo garsą, kad galėtumėte pajusti pavarų perjungimą.

PAŽANGI SAUGOS ĮRANGA

PAŽANGI SAUGOS ĮRANGA

Jūsų ir jūsų keleivių saugumui užtikrinti naujieji „Jazz“ automobiliai komplektuojami su mūsų naujausiu pažangių pagalbinių vairuotojo sistemų paketu „Honda SENSING“.

Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema

Nustačiusi susidūrimo su transporto priemone ar pėsčiuoju pavojų, ši sistema įspėja apie tai vairuotoją ir sumažina automobilio greitį, kad būtų maksimaliai sušvelnintas bet koks smūgis. Dabar mūsų patobulinta sistema gali aptikti pėsčiuosius ir dviratininkus tamsiu paros metu, kai nėra gatvės apšvietimo, ir net įjungti stabdžius, kai artėjančios transporto priemonės kerta automobilio trajektoriją ar pasuka jo važiavimo kryptimi.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema

Kai automobilis keičia judėjimo trajektoriją nerodydamas posūkio signalo, sistema įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalais, kad jis atkreiptų į tai dėmesį ir imtųsi atitinkamų veiksmų.

Kelio ženklų atpažinimo sistema

Kelio ženklų atpažinimo sistema fiksuoja kelio ženklus ir perduoda informaciją ekrane.

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Ši sistema palengvina vairavimą, ypač važiuojant greitkeliu, padėdama išlaikyti automobilį eismo juostos centre. Kai įjungiamas posūkio signalas, sistema išjungiama.

Išmanusis greičio ribotuvas

Jis automatiškai kontroliuoja jūsų automobilio greitį pagal nustatytą greitį arba kelio ženklų rodomą greičio apribojimą.

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su sekimo važiuojant mažu greičiu funkcija

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema palaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Kai transporto priemonė gretimoje eismo juostoje rengiasi įsirikiuoti priešais jus, jūsų „Honda“ atpažįsta šį ketinimą ir automatiškai pakoreguoja greitį. Nustatytas greitis atstatomas tik praėjus pavojui. Sekimo mažu greičiu funkcija fiksuoja priekyje sustojusią transporto priemonę ir, jei vairuotojas nenuspaudžia stabdžio pedalo, automatiškai sumažina greitį ir sustabdo automobilį.

Automatinė tolimųjų šviesų sistema

Ši sistema fiksuoja priekyje bei priešais jus važiuojančias transporto priemones ir automatiškai įjungia tolimąsias arba artimąsias šviesas.

APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

APSILANKYKITE MŪSŲ ATSTOVYBĖJE

Susitikime!

ATSTOVYBĖS PAIEŠKA