ATEITIES AUTOMOBILIŲ MODELIAI IR KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

Jaudinantys naujiniai. Keletas gražių mažų staigmenų. O paskui keletas pritrenkiamų naujovių. Neįmanoma nesižavėti mūsų viliojančiais naujaisiais „Honda“ modeliais. (Tikimės, sutinkate dar šiek tiek palaukti, kad galėtumėte juos pavairuoti.)
NAUJIEJI „HONDA JAZZ“ HIBRIDAI.

NAUJIEJI „HONDA JAZZ“ HIBRIDAI.

Neįtikėtinai išmanūs automobiliai.
Į prekybos atrieda vikrūs, sklandžiai važiuojantys ir efektyvūs naujieji „Jazz“ bei „Jazz Crosstar“ su „Honda Hybrid Performance“ sistema.  Sekite naujienas apie šiuos įspūdingus modelius, papildančius augantį „Honda“ hibridų asortimentą.

NAUJAS „CR-V“ ETAPAS

NAUJAS „CR-V“ ETAPAS

Mūsų perkamiausias visureigis su hibridine sistema.

2019 m. pradžioje prekybos salonus pasieks naujasis „Honda CR-V“ su pažangia hibridine technologija. „Honda Hybrid Performance“ sistema bus komplektuojama su išmaniąja „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) technologija. Taigi populiariausias pasaulyje visureigis taps dar paklausesnis.

PRIEŠAKY AIŠKUS VAIZDAS

PRIEŠAKY AIŠKUS VAIZDAS

2025 m. du trečdaliai Europoje parduodamų automobilių bus su elektrifikuotais varikliais.

„HONDA“ ELEKTRINĖ ATEITIES VIZIJA

„HONDA“ ELEKTRINĖ ATEITIES VIZIJA

Pažvelkite

Mūsų tikslas aiškus: „Honda“ gamins hibridinius, įkraunamus hibridinius, akumuliatoriais ir kuro elementais varomus automobilius, kurie iki 2025 m. sudarys du trečdalius visų Europoje įmonės parduodamų automobilių; ir tai tik pirmasis iš daugelio žingsnių.