3100X1330 Fb

„HONDA“ PASAULIS. ATEITIES „HONDA“

MĖLYNAS DANGUS MŪSŲ VAIKAMS

Mūsų su aplinkosauga susijęs pasaulinis šūkis – „Mėlynas dangus mūsų vaikams“. Ši frazė gerai žinoma mūsų konstruktoriams, kurie pirmą kartą ją pavartojo kaip savo skanduojamą lozungą aštuntajame dešimtmetyje kurdami CVCC variklį. Jie parodė, ką galima pasiekti pasitelkus originalų mąstymą. Šios maksimos išdidžiai laikomės ir šiandien.
MŪSŲ PLANINIAI CO2 RODIKLIAI

MŪSŲ PLANINIAI CO2 RODIKLIAI

Mes keliame sau ambicingus tikslus. Esame pasiryžę siekti savo išsikeltų ambicingų tikslų aplinkosaugos srityje. Iki 2020 m. „Honda“ automobiliai turėtų išskirti 30 proc. mažiau anglies dvideginio, lyginant su mūsų 2001 m. automobilių taršos rodikliais. Planuojame ženkliai sumažinti ir kitų išmetamosiose dujose esančių teršalų kiekį, kad kiekvienas mūsų miestų gyventojas lengviau kvėpuotų.

Ambicingi taršos mažinimo tikslai

Ambicingi taršos mažinimo tikslai

Mūsų užmojai iki 2050 m. yra dar didesni. Mes norime, kad mūsų automobiliai visame pasaulyje išskirtų perpus mažiau anglies dvideginio nei mūsų 2001 m. modeliai. Šį tikslą keliame visiems „Honda“ automobiliams, ne tik naujiems. Tai reiškia, jog „Honda“ automobiliai į aplinką išskirs 80–90 proc. mažiau anglies dvideginio nei 2001 m. modeliai. Nauda klientams ir aplinkai bus akivaizdi.

CLARITY

CLARITY

Hibrido galia
Honda Clarity tapo technologiniu proveržiu. Šis mūsų vandenilio kuro elementais varomas koncepcinis automobilis pasirodė 2006 m. Visai netrukus po jo pasirodymo mes pristatėme pirmąjį pasaulyje ribotos laidos serijinį modelį su kuro elementais FCX Clarity.

Antroji karta
Atitinkamiems Europos pirkėjams siūloma naujausioji Clarity FCV versija mums padeda toliau tobulinti elektrinių transporto priemonių koncepciją ir išbandyti jos efektyvumą. Visa įgyta patirtis dirbant su Clarity bus panaudota kuriant mūsų būsimus naujosios kartos modelius.

„HONDA“ GAMYBOS CIKLAS

Gamybos proceso tobulinimas.

Vertindami automobilio ekologinius rodiklius, „Honda“ konstruktoriai kruopščiai apgalvoja kiekvieną atskirą jo gyvavimo etapą. Mes tai vadiname „Honda“ gyvavimo ciklo vertinimu (angl. „Honda Lifecycle Assessment“, LCA). Tai padeda mums iki minimumo sumažinti mūsų gamybos ir veiklos poveikį aplinkai.

Bendros pastangos
Vertinti pradedama nuo pradinių kūrimo etapų, siekiant sumažinti mūsų gamybos poveikį aplinkai, įskaitant visus tiekėjus, kurie aprūpina mūsų gamyklas automobiliams gaminti skirtomis dalimis „Honda“ padeda ir savo atstovybėms tapti ekologiškai švaresnėms.

Perdirbtos medžiagos
Daugiausia teršalų į aplinką patenka eksploatuojant automobilį: tai sudaro apie tris ketvirtadalius viso jo išskiriamo anglies dvideginio kiekio. Dėl šios priežasties yra labai svarbūs mūsų ambicingi anglies dvideginio mažinimo tikslai. Kaip numatyta ES reglamentuose dėl atitarnavusių transporto priemonių utilizavimo, „Honda“ automobilius galima perdirbti – gerokai daugiau nei 90 proc. mūsų automobilių medžiagų yra pakartotinai panaudojamos.