3100X1330 Legacy 11393X800

„HONDA“ PASAULIS. „HONDA“ ISTORINIAI HEROJAI

Mūsų pasididžiavimas: pirmasis „Civic“ pasirodė XX a. aštuntajame dešimtmetyje. Pasirodžius 10 jo kartų, beveik 2000 žmonių kasdien perka naują automobilį.

Septintasis dešimtmetis

ANT KETURIŲ RATŲ

ANT KETURIŲ RATŲ

Ar žinojote, kad mūsų pirmasis automobilis – T360 – buvo sunkvežimis? Tačiau mūsų antrasis automobilis S500 buvo naujas posūkis: mažo dviviečio rodsterio variklio sūkiai siekė 9500 aps./min., o jo išvystomas greitis buvo 130 km/h. Tai buvo keliams skirta S360 koncepcinio automobilio versija. Šis modelis su pažangia įranga – nuo nepriklausomos pakabos iki variklio su dviem paskirstymo velenais – buvo pranašesnis už pripažintus konkurentus.

„Honda“ efektas
Iš pradžių pardavimo apimtis buvo nedidelė, tačiau „Honda“ automobiliai sulaukė dėmesio. Po to, kai buvo parduota daugiau nei 100 000 T360 modelių, įvyko tikras proveržis „Honda“ istorijoje – pasirodė novatoriškas keleivinis automobilis N360. Nedidelis, bet labai patrauklus „Honda“ automobilis buvo mažas stebuklas, nutiesęs kelią mūsų aštuntojo dešimtmečio žvaigždės „Civic“ atsiradimui...

T360

T360

PIRMASIS MŪSŲ AUTOMOBILIS XX A. SEPTINTAJAME DEŠIMTMETYJE BUVO SUNKVEŽIMIS. JIS SUSILAUKĖ DIDŽIULĖS SĖKMĖS – PARDUOTA PER 100 000 VNT.

Aštuntasis dešimtmetis

GALINGAS TREJETAS

GALINGAS TREJETAS

XX a. aštuntasis dešimtmetis buvo efektingas. Tai buvo be galo sėkmingas „Honda“ laikotarpis. Mes pristatėme savo perkamiausią automobilį „Civic“ – tikrą šedevrą, užkariavusį visą pasaulį. Jis buvo ypač paklausus Amerikos rinkoje, nes buvo puiki atsvara vietiniams lėtiems ir neekonomiškiems dinozaurams.

 

Nepamirštami pardavimo rezultatai

Nepamirštami pardavimo rezultatai

Praėjus 46 metams, buvo parduota daugiau nei 24 mln. „Civic“ modelių. Šį „Honda“ flagmaną kasmet įsigyja 700 000 klientų. „Civic“ sėkmė aštuntajame dešimtmetyje padidino „Honda“ automobilių paklausą, todėl mes sukūrėme „Accord“ modelį. Mes pristatėme ir žavingą 2+2 kupė versiją, pavadintą „Prelude“. Ji taip pat susilaukė didžiulio atgarsio. Iš tiesų tai buvo tik mūsų pradžia...

 

Devintasis dešimtmetis

DIDINGAS DEVINTASIS DEŠIMTMETIS

DIDINGAS DEVINTASIS DEŠIMTMETIS

Tai buvo didelių šukuosenų, plačių pečių ir aukštų apsukų dešimtmetis. Mūsų pašėlęs „Honda CRX 1.6i-16“ buvo maža sensacija, atskleidusi pasauliui VTEC variklio konstrukcijos paslaptis. Šiandien tai moderni klasika. Ir tai nebuvo paskutinė naujovė. „Honda Civic Shuttle“ buvo vienas pirmųjų pasaulyje minivenų, idealiai pritaikytų vežti keleiviams.

Legendos gimimas
Pasirodė mūsų naujas prabangus modelis „Legend“. JAV rinkoje jį pristatėme su nauju prekės ženklu – „Acura“. Tai buvo pirmasis pasaulyje japonų premium klasės prekės ženklas. Sukūrėme „Honda“ automobilį ir Europos rinkai – šeimyninį hečbeką „Concerto“. Jis buvo toks populiarus, kad nusprendėme jį gaminti vietoje.

VTEC TECHNOLOGIJA

VTEC TECHNOLOGIJA

DEVINTAJAME DEŠIMTMETYJE KELIAMS SKIRTAME AUTOMOBILYJE PANAUDOTAS PIRMASIS VARIKLIS SU KINTAMOJO VOŽTUVŲ VEIKIMO SISTEMA.

Dešimtasis dešimtmetis

DEŠIMTOJO DEŠIMTMEČIO LEGENDOS

DEŠIMTOJO DEŠIMTMEČIO LEGENDOS

Daugelį metų svajojome sukurti išskirtinių charakteristikų superautomobilį. Naujajame dešimtmetyje svajonė tapo realybe: nepakartojamas NSX, sukurtas padedant Ayrtonui Senna, privertė Europos konkurentus grįžti prie braižybos lentos. Tačiau mes ir toliau tvirtai stovėjome ant žemės: numatę tendencijų pokyčius visureigių segmente, mes pristatėme pažangų ir kompaktišką CR-V modelį. Šiandien jis yra perkamiausias pasaulyje visureigis.

 

„Type R“ gimimas

„Type R“ gimimas

XX a. dešimtajame dešimtmetyje pristatėme seriją sportinių automobilių, pažymėtų lenktynes simbolizuojančiu „R“ ženkleliu, ir tokius modelius kaip „Civic Type R“ bei „Accord Type R“, prie kurių 1999 m. prisijungė „Honda“ rodsteris S2000. Mūsų pirmtako S500 atgaivinimas naujojo tūkstantmečio priešaušryje buvo puiki dovana 50-ojo „Honda“ jubiliejaus proga.

Naujasis tūkstantmetis

„HONDA“ PLEČIA ERDVĘ

„HONDA“ PLEČIA ERDVĘ

Novatoriškų mažų „Honda“ automobilių istorija prasidėjo XX a. septintajame dešimtmetyje. 2002 m. mes dar kartą pademonstravome savo neprilygstamą kūrybiškumą. Naujas „Jazz“ buvo mažas automobilis, savo erdvumu prilygstantis šeimyniniam automobiliui. Degalų baką įrengus po priekinėmis sėdynėmis, atsivėrė didesnė erdvė gale. Šią erdvę efektyviai panaudojome pritaikę naujas „Magic Seat“ sėdynes, kurias galima sulenkti, užversti ir nulenkti žemyn. Sėdynės dar niekuomet nebuvo tokios praktiškos. Tiems, kurie pageidavo didelės erdvės, bet nenorėjo dėl jos paaukoti dinaminių charakteristikų, mes pasiūlėme „Honda Stream“, sujungiantį sportinio kupė stilių ir minivenui būdingą universalumą.

 

Daugiau vietos

Daugiau vietos

Mes niekada nenustojome svajoti. Tai patvirtina mūsų sukurtas keleivinis automobilis „Honda FR-V“ – juk šešios vietos yra geriau nei penkios. Be to, sumanūs vidaus sprendimai padėjo išvengti kompromiso tarp keleivių erdvės ir bagažinės. „Honda Insight“, priešingai, turi tik dvi sėdynes, tačiau tai niekam nekliuvo. Tai buvo pirmasis Europoje parduodamas hibridinis automobilis, pralenkęs savo laiką.

 

Nuo 2010 m. iki šiandien

ATGIMĘ NOVATORIAI IR TIKRI HEROJAI

ATGIMĘ NOVATORIAI IR TIKRI HEROJAI

Visureigių perversmą pradėjome labai anksti. Galbūt per anksti. Mūsų 1999 m. HR-V modelis susilaukė visuotinio dėmesio, tačiau mums prireikė dešimt metų, kol pristatėme jo įpėdinį. 2015 m. atnaujinus pavadinimą, rinka buvo paruošta. Šiandien HR-V yra vienas perkamiausių pasaulyje kompaktiškų visureigių.

 

Didelis greitis

Didelis greitis

Modernizavome ir NSX superautomobilį, sukurdami hibridinį šedevrą. Mūsų dabartinis herojus yra sportinis 320 AG „Civic Type R“ – galingų kompaktiškų hečbekų karalius. Kaip yra sakęs Soichiro Honda, „mes turime teisę į beprotiškas svajones“.

PRAEITIS

PRAEITIS

Mes didžiuojamės savo istorija. Sužinokite, kaip mūsų įkūrėjui Soichiro Honda pavyko pasiekti tai, ką turime šiandien.

MŪSŲ PRAEITIS
DABARTIS

DABARTIS

Susipažinkite su „Honda“ pasauliu ir jos veikla Europoje, sužinokite, kas mus įkvepia.

MŪSŲ DABARTIS
ATEITIS

ATEITIS

Į kokius kitus tolius mus nuskraidins mūsų svajonės? Pažiūrėkite, kaip atrodys „Honda“ automobiliai ateityje.

MŪSŲ ATEITIS