3100X1330 D1

„HONDA“ PASAULIS. TRANSPORTAS VISAM PASAULIUI

Mūsų tyrimų ir plėtros centrų darbuotojai iš prigimties yra smalsūs ir išradingi. Jiems patinka sudėtingi iššūkiai. Nestandartinis mąstymas ir naujų koncepcijų kūrimas dažnai pasiteisina ir virsta viso pasaulio pirkėjams siūlomais naujos kartos „Honda“ automobiliais.

150 ŠALIŲ, VIENA „HONDA“

"„Honda“ šiuo metu užima ketvirtąją vietą tarp didžiausių pasaulio automobilių gamintojų. Mūsų automobiliai parduodami 150 pasaulio šalių. Daugelyje regionų populiariausi modeliai yra „Civic“, „Accord“, „CR-V“ ir „HR-V“. Jau daugiau nei keturis paskutiniuosius dešimtmečius „Accord“ yra perkamiausias automobilis Amerikoje – tai iš tiesų įspūdingas rekordas."
PASAULINĖ GAMYBA

PASAULINĖ GAMYBA

Mes gaminame ten, kur yra mūsų klientai.

Mūsų įkūrėjas Soichiro Honda mus mokė, kad sėkminga tarptautine įmone gali tapti tik ta, kuri yra decentralizuota. Jis suteikė mūsų regioniniams padaliniams laisvę priimti savo sprendimus. Kiekviena pasaulinė „Honda“ gamybos įmonė nestokoja išradingumo ir verslumo. Galiausiai jos turi visas galimybes priimti teisingus sprendimus.

 

Pasaulinė vizija

Pasaulinė vizija

Nuo pat pirmųjų dienų mes buvome užsimoję gaminti automobilius už Japonijos ribų. „Honda“ tapo pirmąja japonų bendrove, gaminančia automobilius Amerikoje. Pirmieji žingsniai užsienyje buvo labai rizikingi, tačiau Soichiro Honda ryžtas padėjo mums sėkmingai įsitvirtinti. Pirmojoje Marysville įkurtoje gamykloje jau pagaminta 11 mln. „Honda“ automobilių. Jie gaminami ir toliau...

Šiandien „Honda“ automobiliai gaminami JAV, Kanadoje, Meksikoje, Brazilijoje, Argentinoje, Jungtinėje Karalystėje, Turkijoje, Kinijoje, Tailande, Indijoje ir Vietname. 2017 m. mūsų gamyklose buvo pagaminta daugiau nei 5,1 mln. automobilių.

PASAULINIAI TYRIMAI IR PLĖTRA

„Honda“ automobilius gamina visam pasauliui.

„Honda“ automobilius gamina visam pasauliui.

Visuose kontinentuose „Honda“ vykdo tyrimų ir plėtros veiklą, kad galėtų gaminti nepriekaištingai visuose pasaulio kampeliuose veikiančius automobilius. Savaime suprantama, Japonijoje mes taip pat turime svarbių tyrimų ir plėtros centrų. Pagrindiniams projektams vadovaujama mūsų pagrindinėse būstinėse. Tačiau mes ne mažiau didžiuojamės savo pasaulinių tyrimų ir plėtros centrų darbu ir kitose šalyse.

 

Svajonių pildytojai

Svajonių pildytojai

„Honda“ tyrimų ir plėtros centrai įkurti JAV, Kinijoje, Indijoje, Indonezijoje, Tailande, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Italijoje. Esame tikri, jog pagrindiniuose regionuose pardavinėjamų automobilių tyrimai ir tobulinimo darbai leidžia pasiūlyti geriausią rezultatą mūsų klientams.

„HONDA“ HEČBEKO GIMIMAS

Amerikoje „Civic“ hečbekas maudosi populiarumo spinduliuose.

Amerikoje „Civic“ hečbekas maudosi populiarumo spinduliuose.

Jūs klydote manydami, jog vietos Amerikos rinkoje yra tik sedanams. Daugiausia penkerių durų „Civic“ automobilių parduodama JAV. Šis modelis užsienio rinkoje pirmą kartą pasirodė 2016 m. ir iki šiol yra lydimas sėkmės.

 

Pasaulinis įvaizdis

Pasaulinis įvaizdis

Tai pavyzdys, rodantis, jog mes gaminame iš tiesų pasaulinio lygio automobilius. Mes gaminame automobilius visam pasauliui, o ne atskiriems regionams. Tai sudėtinga, tačiau dėl to verta stengtis.

 

PRAEITIS

PRAEITIS

Mes didžiuojamės savo istorija. Sužinokite, kaip mūsų įkūrėjui Soichiro Honda pavyko pasiekti tai, ką turime šiandien.

MŪSŲ PRAEITIS
DABARTIS

DABARTIS

Susipažinkite su „Honda“ pasauliu ir jos veikla Europoje, sužinokite, kas mus įkvepia.

MŪSŲ DABARTIS
ATEITIS

ATEITIS

Į kokius kitus tolius mus nuskraidins mūsų svajonės? Pažiūrėkite, kaip atrodys „Honda“ automobiliai ateityje.

MŪSŲ ATEITIS