ZR V Next Accessories

Pasirinkite mėgstamus „Honda ZR-V“ priedus ir priedų rinkinius

ZR V Aero Pack Hero

„Aero“ paketas

Pagerinkite ZR-V išvaizdą įsigiję „Aero“ priedų rinkinį, kuris papildo dinamišką automobilio išvaizdą. Paketą sudaro priekinis aerodinaminis bamperis, bagažinės durelių apdailos elementai, šoniniai apvadai ir durelių veidrodėlių dangteliai – visos šios detalės nudažytos „Dusk Gray Metallic“ spalva. Taip pat pridedamas kėbulo spalvos bagažinės durelių aptakas. Pavaizduoti lengvojo lydinio ratlankiai yra papildoma įranga.
ZR V Robust Pack Hero

„Robust Pack“

„Robust Pack“ – pavadinimas, kalbantis pats už save. Tai rinkinys nuotykių ieškotojams, kurie kelionės tikslą mieliau renkasi pasiekti vaizdingais keliais. Paketą sudaro priekinis apatinis ir „Dusk Gray Metallic“ spalvos bagažinės durelių apdailos elementai. Taip pat pridedamos pakojos ir purvasaugiai. PPavaizduoti lengvojo lydinio ratlankiai yra papildoma įranga.
ZR V Premium Black Pack Hero

„Premium Black Pack“

Padarykite savo automobilį dar elegantiškesnį su „Premium Black Pack“ rinkiniu. Rinkinys yra juodi durelių veidrodėlių dangteliai, juodos šoninės kėbulo apdailos detalės ir juodos emblemos automobilio išorei. Pavaizduoti lengvojo lydinio ratlankiai yra papildoma įranga.

Išorės priedų rinkiniai

Akį traukiantys lieti ratlankiai

18 colių ZR1801 lengvojo lydinio ratlankis

18 colių ZR1801 lengvojo lydinio ratlankis

18 colių ZR1801 lengvojo lydinio ratlankis išsiskiria nepriekaištingos kokybės deimantine paviršiaus apdaila su blizgia skaidria danga ir „Gunpowder Black“ spalvos išpjovomis.

18 colių ZR1802 lengvojo lydinio ratlankis

18 colių ZR1802 lengvojo lydinio ratlankis

18 colių ZR1802 lengvojo lydinio ratlankis išsiskiria visa dengiančia „Jet Black“ spalva.

19 colių ZR1901 lengvojo lydinio ratlankis

19 colių ZR1901 lengvojo lydinio ratlankis

19 colių ZR1901 lengvojo lydinio ratlankis išsiskiria nepriekaištingos kokybės deimantine paviršiaus apdaila su blizgia skaidria danga ir „Gunpowder Black“ spalvos išpjovomis.

Išorės priedai

Vidaus rinkiniai

Interjero priedai

ZR V Hero 11